NAŠE PRODUKTY

strana 1 maska1

OCHRANNÁ POLOMASKA

Ochranné polomasky jsou navrženy tak, aby splnily veškeré požadavky pro zdravotníky a záchranáře, hasiče, policisty, je určená všem uživatelům, kteří jsou tzv. ,,v první linii“ a vyhověla standardu ČSN EN 140:1999. Částicový  filtr P3 R umožňuje dosažení maximálního stupně ochrany, který odpovídá charakteristice FFP3.

gate 2 1

DEZINFEKČNÍ BRÁNA

Automatická, bezkontaktní, dezinfekční brána a inteligentním systémem pro měření teploty a dezinfekci osob. Jediné zařízení splňující normy Evropské unie poskytující účinnou ochranu proti virům a bakteriím: parní aerosoly likvidují 100 % virů a bakterií, včetně viru Covid-19.

strana 1 transfer1

TRANSFER TECHNOLOGIÍ

Spojujeme univerzity s průmyslem. Motivujeme mladé talenty zúročit své myšlenky a přetavit znalost na produkt. Poskytujeme služby v oblasti business developmentu a inovační managementu, včetně všech aspektů technologického transferu z akademického prostředí do praxe.

umela 1

UMĚLÁ INTELIGENCE

Rozvíjíme umělou inteligenci. K automatizaci složitých procesů v průmyslu i službách používáme široké spektrum metod strojového učení. Zaměřujeme se na prediktivní údržbu, řízení kvality a kontrolu komplexních procesů. Lidskou intuici a individuální zkušenost vhodně doplňujeme umělou inteligencí.